O nás

O Pepovydobroty.cz

Jsme rodinná firma z Andělské Hory v překrásném podhůří Jeseníků s více než 10 letou tradicí a pro nás srdečným posláním. Podle vlastních originálních receptur vyrábíme nejen poctivé a mimořádně chutné, ale i zdraví prospěšné potravinové dobroty, jejichž základem je nejkvalitnější zelenina, ovoce a další hodnotné suroviny. Všechny naše zeleninové směsi, pesta, omáčky, topinkové směsi, sirupy, džemy a marmelády, ale i unikátní škvarkové bochánky s Olomouckými tvarůžky nebo Nivou, které vyrábíme jako jediní v České republice, jsou bez přidaných konzervantů, sladidel a barviv.

Nadšení i touha po kvalitních a skutečně originálních potravinových výrobcích plných chutí a svěžích vůní nás neustále inspiruje k vyvíjení maximálního úsilí a kladení důrazu na zpracovávání nejkvalitnějších surovin tak, aby v nich byly v nejvyšší míře zachovány všechny živiny, minerální látky a vitamíny. Pro tuto svou filozofii a její realizaci jsme se stali hrdými držiteli certifikátů Jeseníky originální produkt a Regionální potravina moravskoslezského kraje.

Spokojenost zákazníků je naší prioritou a to za každou cenu. Jsme a budeme vždy vděčni nejen za jejich důvěru nebo podporu, ale především za to, že jsou součástí naší cesty.